پنجشنبه 10 فروردين 1396 _ 02 رجب 1438 _ 30 مارس 2017
فارسی | English
تاریخ : سه شنبه 13 مهر 1395     |     کد : 390

مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم ، تحقیقات وفناوری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

المپیاد های ورزشی فرهنگی نماد توانمندی های یک دانشگاه می باشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، روز چهارشنبه ۷ مهرماه به منظور شرکت در دومین همایش ملی علوم کاربردی ورزش و تندرستی و حضور در جلسه شورای عالی ورزشی در  دانشگاه شهید مدنی اذربایجان  حضور یافت. دکتر پورکیانی از امکانات و کلیه اماکن ورزشی مدیریت تربیت بدنی اعم از سالن های ورزشی،استخر و خوابگاه های دانشجویی بازدید نمود .
پورکیانی سپس در جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه حضور یافته و طی سخنانی تحولات و پیشرفت های اخیر در حوزه تربیت بدنی دانشگاه  رابسیار مطلوب و رضایت بخش خواند 
وی در ادامه به جایگاه کسب شده این دانشگاه در المپیاد ورزشی اشاره کرد و گفت :  المپیاد های ورزشی فرهنگی نماد توانمندی های یک دانشگاه می باشد لذا کسب جایگاه و رتبه مناسب دانشگاه شهید مدنی اذربایجان در المپیاد ورزشی اخیر که به میزبانی دانشگاه مشهد برگزار شد قابل تقدیر است و در این خصوص جا دارد از زحمات همه مسئولین دانشگاه ، خصوصا مدیر تربیت بدنی این دانشگاه تقدیر و تشکر کنیم . 
گفتنی است در ادامه این جلسه ، مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری نسبت به تعویض کف پوش سالن شماره ۲ ، تجهیز چمن مصنوعی خوابگاهها و ایجاد سالن ورزشی زود بازده خوابگاه المهدی ، قول مساعدت داد .
در پایان این مراسم از دانشجوی قهرمان مدال  اور در سیزدهمین المپیاد ورزشی  دانشگاهها و کارشناسان مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با حضور دکتر پورکیانی و دکتر ولی زاده ، رئیس دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

نوشته شده در   سه شنبه 13 مهر 1395  ساعت  09   توسط   مدير سايت معاونت دانشجویی   
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :